Najväčší burzový krach ešte len nastane!

Autor: Dominika Slavkovská | 27.7.2014 o 14:38 | Karma článku: 4,61 | Prečítané:  238x

Na knižnom trhu existujú tisíce kníh, ktoré nás majú motivovať, prinútiť nás zamyslieť sa nad sebou, no aj také, ktoré nám ponúkajú možnosť otvoriť oči a zbohatnúť. Kniha Proroctvo bohatého muža nám ponúka toto všetko dokopy. Prečo si kupovať nespočetný počet kníh ako byť úspešný, ako zbohatnúť, alebo ako urobiť z nefungujúceho fungujúce ak nám stačí kúpiť si len knihy od Kiyosakiho.  

Určite už všetci dobre poznáte syna chudobného a bohatého otca. Ak nie, je ním Robert Toru Kiyosaki. Tento muž nám vo svojich knihách ponúka rôzne spôsoby, ako sa zamyslieť nad svojím životom a zobrať ho do vlastných finančných rúk. Kniha proroctvo bohatého otca sa zaoberá tým, prečo najväčší burzový krach v dejinách ešte len príde. Dáva nám návod, ako sa naň pripraviť, ale aj to, ako na ňom zarobiť.

Keď nám zdôrazňoval, aké dôležité je mať vlastnú víziu, vždy nám povedal: ,,Majte na pamäti, že Noe mal víziu. Predovšetkým však mal vieru a odvahu uskutočniť svoju víziu. Veľa ľudí má nejakú víziu, ale nie všetci v sebe nájdu pevnú vieru a odvahu urobiť to, čo urobil Noe- premeniť svoju víziu na skutočnosť. Ich vízia budúcnosti je preto rovnaká ako ich predstavy o prítomnosti.´´

Ľudia bez pevnej viery, odvahy a vízie často nevidia prichádzajúce zmeny, až kým nie je neskoro.  Táto kniha nie je o skaze ktorá je na svete, ani o beznádeji. Je skôr o úpadku a rozkvete, o depresii a konjunktúre.

,,Vždy sledujte zmeny v zákonoch.  Kedykoľvek sa zmení zákon, zmení sa aj vaša budúcnosť. Ak sa pripravíte na zmeny spôsobené zmenou zákona, prežijete dobrý život. Ak zmenám nebudete venovať pozornosť, budete sa správať ako vodič, ktorí nevidí dopravnú značku upozorňujúcu na zákrutu. Namiesto toho, aby spomalil, pokojne sa načiahne za gombíkom, pustí si rádio a vyletí aj s autobusom z vozovky do lesa.´´

Kniha je napísaná preto, aby vám pripomenula to, že máte byť ostražití. Je stvorená pre to, aby ste sa pozerali na dnešný svet z hľadiska skutočnej finančnej perspektívy. Kniha nám ponúka priestor na zamyslenie sa, a opýtanie sa samých seba, či sme pripravený na budúcnosť. Robert nám vo svojej knihe radí, ako zvládnuť najväčší krach v dejinách.

Ak vám niekto povie, že táto kniha je strata času a peňazí tak sa mýli. Robert sám vo svojej knihe vysvetľuje, že áno, jeho výroky a myšlienky sa opakujú, no v tejto knihe vám dopodrobna vysvetlí, čo môžete urobiť a prečo je nevyhnutné okamžite konať aby ste sa mali lepšie.

Kniha od svetovo známeho Kiyosakiho v sebe zahŕňa zmeny ktoré nastanú v budúcnosti, zákony ktoré zmenili svet na nepoznanie, aké sú príčiny všetkých problémov, ale aj to, ako si postaviť vlastnú finančnú archu ba dokonca ako prevziať stavbu archy do svojich rúk. Sám Robert v nej opisuje svoje vlastné kroky, no najmä to, čo ich učil bohatý otec. Kniha je skvelou voľbou pre čitateľa, ktorý chce niečo vo svojom živote zmeniť a vziať to do vlastných rúk. Oddychové čítanie pri ktorom sa budete aj vzdelávať. Táto kniha prinúti veľa čitateľov vziať svoj osud do vlastných rúk, a urobiť kroky vedúce k úspechu.

Robert T. Kiyosaki je známy a úspešný podnikateľ, investor, ale hlavne autor motivačných kníh o dosahovaní finančnej gramotnosti a nezávislosti. Preslávil sa hlavne knihou „Bohatý otec – chudobný otec“, v ktorej porovnal dva rozdielne prístupy k životu a investovaniu. Ďalšie jeho známe knihy sú: Zvýšte svoje finančné IQ, Prečo jednotkári pracujú pre trojkárov a dvojkári pre štát, Biznis 21.storočia, Ako podnikať úspešne, Midasov dotyk, Škola biznisu a iné.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Teroristi zaútočili v Barcelone, zahynulo najmenej 13 ľudí (minúta po minúte)

Dodávka vrazila do davu ľudí v centre mesta. K útoku sa prihlásil Islamský štát.

SVET

Ľudia utekali v panike. Ako vyzerala situácia v Barcelone (fotogaléria)

Polícia potvrdila, že išlo o teroristický útok.


Už ste čítali?